sport z zasadami fair-play

prestige court

AKADEMIA TENISA

Tenis to wspaniała dyscyplina , która przyciąga coraz większą grupę osób w każdym wieku.

Otwocka Akademia Tenisa jest nowa i wciąż poszerza zakres swoich usług. Całą inwestycję nadzoruje wielki pasjonat tenisa, który dba o każdy detal zarówno od strony budowy, obsługi klienta oraz poziomu szkolenia. Motto akademii „tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku’’. 

Tam gdzie zmierzamy będą mieli Państwo do dyspozycji: 7 kortów tenisowych  oraz korty do padla , przestronny budynek klubowy z pełnym zapleczem , usługami gastronomicznymi oraz miejscem dla wszystkich gości nie tylko sportowych , czyli kawiarenka i taras widokowy w pięknym zaciszu otwockich sosen.

Ale, już dziś zapraszamy do nas, gdzie znajdują się cztery pełno-wymiarowe korty tenisowe
( letnie – oświetlone ) , trzy korty w pięknej hali z drewna klejonego gdzie  odbywają się zajęcie z profesjonalnymi trenerami tenisa, indywidualnie lub grupowo. Regularnie organizujemy sobotnio – niedzielne turnieje tenisowe dla dzieci oraz dorosłych.
Mamy ligi tenisowe dla kobiet oraz mężczyzn i chętnie organizujemy eventy na naszych kortach dla klubowiczów i nie tylko. Mamy również tymczasowe biuro obsługi gdzie można napić się kawy lub zimnych napoi , odpocząć po grze i zrelaksować się przy dobrej muzyce.

PrestigeCourt Otwock Olejniczak-Kost
SHOW Zawodowców ATP

Z okazji otwarcia sezonu na kortach Prestige Court Dawid Olejniczak i Maciej Kost rozegrali mecz pokazowy.

Odtwórz wideo
0
PEŁNOWYMIAROWE KORTY
0
TURNIEJÓW ROCZNIE
0
CZŁONKÓW KLUBU
0
ROZEGRANYCH MECZY

AKADEMIA TENISA OTWOCK